Роботу у Тернополі знайшли 56 переселенців із Криму і зони АТО

біржа-nДо Тернопільського міськрайонного центру зайнятості у пошуках роботи у 2014 році звернулись 155 осіб, які перемістилися з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Серед них: 22 особи, які прибули для тимчасового проживання з числа мешканців АР Крим і Севастополя, 90 жителів Донецької та 43 – Луганської областей, із них 56 осіб – працевлаштовані.

Читайте також. Тернопіль: служба зайнятості звітує про допомогу переселенцям і місцевим безробітним

Так, 1 січня 2015 року на обліку у центрі зайнятості перебували 58 переселенців із окупованих територій і жителів східних областей України. Проводиться відповідна робота щодо сприяння їм у підборі підходящої роботи.

– Не завжди вдається знайти роботу для цих громадян через відсутність на ринку праці відповідних вакансій, тому проводиться активна співпраця з роботодавцями. Тим переселенцям, які збираються найближчим часом повернутись до своїх домівок, пропонуються громадські роботи, – кажуть фахівці. – Тих, хто вирішив залишитися в місті, але їхні професії не затребувані на ринку праці, пропонують пройти навчання за професіями, які мають попит.

Софія Левицька