Роботу Тернопільської психоневрологічної лікарні визнали задовільною

ShkrobotНаступним питанням, яке обговорювали на сесії Тернопільської облради 10 лютого, було таке – “Про звіт головного лікаря Тернопільської обласної комунальної клінічної психоневрологічної лікарні Шкробота Володимира Васильовича про роботу”.

Нагадаємо, саме проти цього активно виступав депутат від УНП Ігор Вардинець на попередньому засіданні. Він наполягав на тому, що вистачить аналізу роботи медичного закладу на профільній комісії. Проте із ним колеги не погодилися.

Читайте також. Тернопільська міськрада вигнала п’ятьох екс-регіоналів — 33 «за»

Інформував депутатів головний лікар Тернопільської клінічної психоневрологічної лікарні Володимир Шкробот.

– Виконання основних функціональних обовязків обласна психоневрологічна лікарня здійснює за рахунок амбулаторно-поліклінічного відділу з наявністю 50 місць денного стаціонару неврологічного профілю та 50 місць психіатричного профілю, стаціонарних підрозділів у кількості 825 спеціалізованих ліжок (11 психіатричних відділень на 630 ліжок, 5 неврологічних відділень на 195 ліжок, відділення інтенсивної терапії кризових станів) клініко-діагностичних структур і лікувально-допоміжних відділень, – повідомив він.

Читайте також. Тернопільські депутати всі питання встигли ухвалити за півгодини (Оновлене)

Також виступаючий розповів про новітні підходи до лікування та найновіші досягнення науки, які використовує очолюваний ним медичний заклад.

Після запитань рада прийняла рішення “Звіт головного лікаря Тернопільської клінічної психоневрологічної лікарні Володимира Шкробота про роботу” взяти до відома, а роботу визнати задовільною.

Софія Левицька