“Роботу служби 102 ще не відновили. Телефонуйте на “гарячі лінії”, – мер Тернополя Сергій Надал

PC240083-nМіський голова Тернополя Сергій Надал зробив чергове звернення до Тернополян.

На сайті міської ради воно з’явилося під обід 20 лютого. Мер закликав дотримуватися порядку та дбати про громадську безпеку.

Читайте також. Зі складів міліції у Тернополі винесли вибухові речовини та спецзасоби

Подаємо повний текст звернення:

«Минула ще одна доба, коли Тернопільська міська рада – єдиний легітимний орган місцевого самоврядування. Забезпечення громадської безпеки і охорону порядку взяли на себе добровольці. Дорожній контроль, спортсмени, громадське формування охорони громадського порядку, муніципальна поліція, а також – дільничні міліціонери і ті працівники міліції, які хочуть і можуть допомогти рідному місту в цей час. Прийнята і виконується схема патрулювання, оповіщення і реагування на всі типові ситуації.

До нас звертаються від різних установ і організацій з проханням про забезпечення охорони. Так, ми взяли під захист міський ОВІР. Закликаю підприємства всіх форм власності створити власне патрулювання за місцем праці і проживання ваших працівників, долучатись до нашої громадської охорони, координувати з нами свою роботу.

Читайте також. “До охорони Тернополя залучили представників спортивних клубів”, – каже мер Сергій Надал

Комунальні служби працюють. Об’єкти комунального життєзабезпечення міста захищені. Головне завдання для нас сьогодні – громадська безпека. Кожен факт мародерства і правопорушень має бути виявлений, зупинений і розслідуваний.

Закликаю автолюбителів — неухильно дотримуватись правил дорожнього руку. Долучайтесь до формувань громадської охорони. Будьте нашими «очима» і «вухами», телефонуйте у випадку якихось інцидентів або правопорушень.

Не дивлячись на пропозицію допомоги з боку міської ради, міліція досі не відновила повноцінну роботу служби 102. Телефонуйте в міську раду. Телефони гарячої лінії – 1580, 40-20-02, 067-351-57-10.

Вірю в мудрість і силу нашої тернопільської громади.

З нами Бог. Слава Україні!»