Роботу на Тернопіллі знайшли 13 працівників освіти, 4 медики із переселенців

роботаУже 144 краянина, яким понад 45 років і страховий стаж яких не менше 15 років, скористалися безкоштовними ваучерами для підтримання своєї конкурентоспроможності на ринку праці і цьогоріч завершили чи продовжують навчатися за цими ваучерами у вищих та професійно-технічних закладах України.

Про це повідомили у відділі організаційної та інформаційної роботи Тернопільського обласного центру зайнятості.

Читайте також. Набувати статут безробітного переселенцям стало простіше – роз’яснення фахівця з Тернополя

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучили від початку року 4264 особи. Безробітні брали участь у благоустрої та озелененні територій, зон відпочинку, впорядкуванні пам’ятників, могил захисників Вітчизни, меморіалів, у ремонтних та будівельних роботах на об’єктах соціальної сфери тощо.

Особливу увагу обласна служба зайнятості приділяє пошуку роботи громадянам, які прибувають у наш край з Криму, Луганської та Донецької областей. Так, 48 переселенців вдалося працевлаштувати, зокрема, 17 кримчан, 19 мешканців Донеччини та 12 луганчан.

Читайте також. Переселенцям розповіли, якою роботою їх можуть забезпечити у Тернополі

Приміром, роботу на Тернопіллі знайшли 13 працівників освіти, 4 медики. Ще 44 особи перебувають у статусі безробітного і їм здійснюється пошук підходящих вакансій, а також надається весь спектр адресних соціальних послуг, що передбачені законодавством про зайнятість: це і охоплення професійним навчанням, участь у громадських роботах.

Софія Левицька