Роботу лінії “102” у Тернополі відновили. Міліція працює в посиленому режимі

міліціяМіліція Тернопільщини продовжує працювати в посиленому режимі. Про це повідомляють у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.

Роботу лінії «102», куди цілодобово можуть звертатися за допомогою громадяни, які потерпіли від злочинів і правопорушень, повністю відновили ввечері 20 лютого. Міліція і надалі буде реагувати на кожне повідомлення, оперативно виїжджати на місце злочину.

Читайте також. На Тернопіллі “тітушок” не виявила ні міліція, ні Самооборона

У такому ж режимі працюють всі міськрайоргани Тернопільської області, Державтоінспекція та інші підрозділи міліції.

Вулиці міста спільно з правоохоронцями патрулюватимуть громадські  формування «Охорона правопорядку». До них входять колишні працівники міліції,  ветерани органів внутрішніх справ, а також пересічні громадяни, які прагнуть, аби люди почували себе у безпеці.

Правоохоронці закликають громадян бути законослухняними, не порушувати громадський порядок та не чинити протиправних дій.

Читайте також. Громада взяла на себе відповідальність за Тернопіль – жодних випадків мародерства вночі не було (Фото)

Нагадаємо, на перебої в роботі міліції та ДАІ впродовж дня 19 лютого нарікав міський голова Сергій Надал. Але вже 20 числа, за його словами, діяльність цих служб почала налагоджуватися.

– Дійсно були проблеми, міліція не виїжджала, – каже Сергій Надал. – Померла людина, не було кому зафіксувати цей факт. Також не було кому приїхати на ДТП. Люди не могли додзвонитися в міліцію, тому звернулися в міськраду. Активісти Автомайдану оперативно відреагували, виїхали на місце, затримали водія, який був у нетверезому стані. Самі привезли працівника ДАІ для оформлення матеріалів ДТП. За це їм вдячність…

Довідково. На Театральному майдані 20 лютого відбулася позачергова сесія Тернопільської міськради. Депутати прийняли резолюцію народного Віче та міськради. Документ передбачає, що відтепер міліція Тернополя буде забезпечувати виконання рішень міськради та міського голови. Зокрема, у рішенні йдеться: «Враховуючи суспільно-політичну ситуацію в Україні, вимоги народного Віче Тернопільська міська рада вирішила: міліція Тернополя забезпечує виконання рішень Тернопільської міськради та міського голови. Забезпечує спільну роботу по охороні громадського порядку та безпеки громадян у Тернополі спільно з підрозділами муніципальної поліції та громадськими формуваннями».