“Робота для кожного волонтера знайдеться – було б бажання”, – Об’єднання заради громади “Ядро” (Відео)

складТеплі речі нині вкрай необхідні українським бійцям на сході. Одяг можна приносити на склад №2 Логістичного центру допомоги бійцям АТО.

Волонтери звертаються до тернополян: хто має металеві труби, також приносьте їх на склад. Із них будуть робити буржуйки і відправлятимуть у зону АТО. Потребують у Логістичному центрі й робочих рук.

Читайте також. Допомогу учасникам бойових дій і членам їхній сімей не оподатковують, пояснили у податковій Тернопілля

Попри оголошене перемир’я, війна триває, кажуть волонтери, відтак просять тернополян не зупинятися і допомагати бійцям на сході. Наразі воякам вкрай необхідні теплі речі. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Теплі речі йдуть бійцям у зону АТО. Тоненькі речі – біженцям, які під Харковом чи в інших містах. Старі речі йдуть на сітки маскувальні. Тобто ми їх ріжемо, фарбуємо і чіпляємо. Прохання телефонувати до нас. Ми маємо можливість своєю машиною під’їхати до людей додому і забрати ці речі. Акт передаємо прийому-передачі кожному, хто приносить до нас речі, – розповідає представник Об’єднання заради громади «Ядро» Тарас Білан.

Читайте також. Тернопільській публіці представлять пісні УПА та Володимира Івасюка (Відео)

Крім того, в Логістичний центр просять приносити труби діаметром від 200 міліметрів. Вони можуть бути навіть іржаві, з них робитимуть буржуйки для бійців на сході.

– У нас є велика площа. Є зварювальники, вони могли б робити буржуйки для наших хлопців. Це їм дуже необхідно, але ми не маємо такої кількості металу. Якщо десь у когось лежить простий шматок великої труби – приносьте. Ми у вас візьмемо її за актом і потім з військової частини вам обов’язково віддзвонять. Ця труба ніде пропаде. Хлопці ж не будуть у зоні АТО варити собі буржуйки. Вона невеличка, кинули собі в БТР чи БМР, переїхали в іншу частину і знову можна грітися, – каже Тарас Білан.

Логістичному центру вкрай необхідні також робочі руки.

– Ми повинні готуватися до серйозної зими. Маємо планувати свій час. Якщо волонтер може прийти раз на місяць – це дуже добре. Телефон call-центру є. Можна дзвонити і казати: «Я можу післязавтра». Робота для людини знайдеться – було б лише бажання. Можна спланувати роботу, і зробити щось корисне для держави, – каже Тарас Білан.

Довідково. Детальнішу інформацію про те, яка допомога потрібна бійцям АТО, можна отримати за номером «гарячої лінії» Логістичного центру – 097-205-50-55. Адреса складу: вул. Академіка Дністрянського, 10 (у напрямку «Східного»).