РНБО України передала на підпис Зеленському нові санкції проти російських сайтів і соцмереж

Яндекс перекресленийТермін дії попередніх санкцій, запроваджених Україною проти частини російських соцмереж та сайтів, закінчується 15 травня.

Як повідомляє РНБО України, рішення про продовження санкцій щодо “Однокласників”, “ВКонтакте”, “Яндекса” та інших російських ресурсів, Рада нацбезпеки та оборони України уже прийняла і передала документ на підпис Президенту України.

“Цим рішенням, серед іншого, передбачається застосування обмежувальних заходів (санкцій) щодо російських соціальних мереж і інтернет-сервісів, зокрема «Mail.ru», «ВКонтакте», «Одноклассники» та інших. З метою введення в дію ухваленого рішення відповідний проект Указу Президента України переданий до Офісу Президента України”, – пцитує Секретаря РНБО України Олексія Данілова Фейсбук відомства.

Нагадаємо, що санкції щодо російських ресурсів, помічених у розпалюванні ворожнечі проти України та підтримці військового вторгнення Росії, були запроваджені вперше 16 травня 2017 року указом Президента України Петра Порошенка, який ввів у дію відповідне рішення РНБО України.