РНБО: російські війська і бойовики принишкли, бо готуються до наступу

бойовик-зброя з георгіївською стрічкоюТерористи на Донбасі минулої доби менше обстрілювали українські війська, однак у Раді нацбезпеки відзначають, що таке затишшя має пояснення – бойовики готуються наступати.

“Ситуація в зоні АТО залишається напруженою. Продовжуються обстріли та атаки терористів позицій сил АТО. Кількість та інтенсивність обстрілів, порівняно з попередніми днями, дещо знизилася”, – сказав сьогодні на брифінгу речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

Найактивніше терористи обстрілювали Дебальцевський, Донецький, Первомайський напрямки відзначив Лисенко і додав, що Україна фіксує ознаки підготовки бойовиків та російських військ до наступальних операцій.

"Фіксуються ознаки підготовки бойовиків та російських військ до проведення наступальних операцій", - сказав він.

Речник РНБО відзначив також, що російські війська продовжують повітряну розвідку за допомогою безпілотників.

"Вчора ввечері було зафіксовано один безпілотник над населеним пунктом Сартана Донецької області, який рухався в напрямку Маріуполь-Павлопіль на висоті до 1 тисячі метрів та на напрямку відділу прикордонної служби Червоний Чабан, а саме над населеним пунктом Ставки та Першокостянтинівка Херсонської області на висоті до 3 тисяч метрів", - заявив Лисенко.