Рашисти ішли штурмом на 5-ти напрямках “битви за Донбас”- Генштаб ЗСУ повідомив результат (Мапа, Відео)

У “битві за Донбас” українські війська відкинули російських окупантів на попередні позиції на всіх 5ти напрямках, де ворог ішов штурмом на позиції ЗСУ.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

Як ідеться в повідомленні, наступати зі штурмом на позицій ЗСУ 18 травня російські окупанти брались на Слов’янському, Сєвєродонецькому, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському напрямках. На всіх цих напрямках ЗСУ відбили наступ ворога – російські окупанти відступали з втратами.

На Слов’янському напрямку ворог намагається покращити тактичне положення. За підтримки артилерії вів бойові дії в районі населеного пункту Велика Комишуваха, успіху не має, на окремих ділянках зазнав значних втрат та був змушений відійти на раніше зайняті позиції. На Лиманському напрямку противник здійснював обстріли цивільної інфраструктури, завдавав ракетних ударів та намагався закріпитись на раніше зайнятих позиціях. Застосував оперативно-тактичну і армійську авіацію з метою руйнування цивільних об’єктів в районах населених пунктів Лоскутівка, Катеринівка, Новомихайлівка та Оріхове. На Сєвєродонецькому напрямку окупанти вели наступ та здійснювали штурмові дії в районі населеного пункту Устинівка, успіху не мали. На Бахмутському напрямку противник вів наступальні дії з метою покращення тактичного положення. Намагався вести штурмові дії в районі населеного пункту Золоте-4, успіху не мав. На Авдіївському напрямку ворог вів наступальні дії в районі населеного пункту Юр’ївка, зазнав втрат та відступив. За результатами штурмових дій в районах населених пунктів Новокалинове та Первомайське успіху не мав. На Курахівському напрямку ворог безуспішно вів наступ в районі населеного пункту Новомихайлівка“, – повідомив Генштаб ЗСУ.

Читайте також: Експерт пояснив, чому армія РФ рветься до Сєвєродонецька: "З військової точки зору сенсу немає"(Мапа, Відео)

За даними українського військового командування, 18 травня на Донбасі українські військові знищили у боях 35 одиниць військової техніки армії РФ.

"На Донецькому та Луганському напрямках минулої доби відбито шістнадцять атак ворога, знищено вісім танків, сімнадцять одиниць бойової броньованої техніки, чотири спеціальних броньованих автомобілі та шість звичайних автомобілів противника", - уточнили в Генштабі ЗСУ.

Читайте також: Сергій Притула: “Те, що ми бачимо по Маріуполю, може бути по багатьох ділянках фронту” (Відео)