Армія РФ намагається закріпитись на новому напрямку наступу у війні проти України (Мапа)

Російські війська продовжують безперспективні спроби наступу в Україні. Тепер намагаються укріпити свої позиції, щоб наступати в новому напрямку – у бік Кривого Рога (Дніпропетровська область).

Про це повідомив Генштаб ЗСУ

За даними українського військового командування, для спроби наступу в новому напрямку – Криворізькому – російські окупанти намагаються обладнати плацдарм на Херсонщині. Для цього війська РФ почали облаштовувати нові позиції біля Брускинського і Великої Олександрівки. 

“Для придушення каналів радіозв’язку противник застосовує комплекси радіоелектронної боротьби. На Криворізькому напрямку здійснював обстріли підрозділів наших військ із застосуванням артилерії. З метою закріплення на захопленій території проводить інженерні роботи та створення нових позицій в районах населених пунктів Брускинське та Велика Олександрівка”, – повідомив Генштаб ЗСУ.

Російські війська активізували бойові дії на південному сході України. Зокрема, під Миколаєвом артилерійські підрозділи ведуть інтенсивні обстріли позицій. На Таврійському та Південнобузькому напрямках російські окупанти ведуть бойові дії в надії покращити своє становище.

"На Південнобузькому та Таврійському напрямках підрозділи противника намагаються покращити своє тактичне положення. На Миколаївському напрямку ворог продовжує здійснювати обстріли позиції захисників і захисниць України", - констатували в Генштабі ЗСУ.

Читайте також: Російські війська ідуть на штурм на 5 напрямках “битви за Донбас” (Карта)

За даними Генштабу ЗСУ, основні бойові дії армія РФ зараз сконцентрувала на Донбасі, безуспішно прагнучи повністю захопити Луганську і Донецьку області.

Читайте також: Армія РФ намагається втриматись на двох напрямках, де наступати на ЗСУ вже перестала (Мапа, Відео)

На Ізюмському напрямку наступ війська РФ зупинили, а на Харківському стали в оборону, намагаючись перешкодити ЗСУ відтіснити війська РФ до кордону з Росією.

Карта бойових дій в Україні на вечір 10 травня