“Різдвяну свічечку” пластуни запалять у Тернополі

Свічечка-nТрадиційне пластове свято з нагоди Різдва Христового “Різдвяна свічечка” відбудеться в Українському домі “Перемога” 9 січня. Початок – о 16 годині.

– Програма свята включає в себе і частування традиційними різдвяними смаколиками, – каже координатор акції у Тернополі Соломія. – Гостей свята і пластунів чекають сюрпризи!

Читайте також. У Тернополі пам’ять Бандери вшанували урочистою академією (Фото, Відео)

Читайте також. У духовному центрі на Тернопіллі – шопка із живими тваринами

Різдво – одне з найбільших християнських свят, що об’єднує серця мільйонів людей по всьому світу. Для тернопільських пластунів спільне святкування народження Ісуса Христа вже стало доброю традицією. Щороку, на третій день свят, для цього збирається вся пластова родина, повідомили на сайті Тернопільського «Пласту» .

На заході будуть представлені різноманітні конкурси, участь в яких бере юнацтво Тернопільської пластової домівки. Цього року змагатимуться в наступних номінаціях: «Конкурс куті», «Конкурс різдвяної листівки», «Конкурс різдвяної іграшки на ялинку», «Конкурс різдвяної фотографії».

Нагадаємо, Різдвяний вертеп - невід'ємна частина святкування народження Христа. Пластове юнацтво не залишило осторонь цю традицію і підготувало вертеп для гостей свята. Новаки і новачки тернопільської станиці братимуть участь у фольклорно-сценічному дійстві "Коза". І наймолодші пластуни, пташата, не залишились без діла. Вони підготували для гостей "Свічечки" різдвяну коляду.

Довідково. Якщо у вас виникли запитання, звертайся: 097-122-12-04 (Соломія).