Рік без “Бєса”: мешканці окупованої Горлівки розповіли, що зробила з містом банда Безлєра (Фото)

Безлер-БєсУкраїнську Горлівку, що вже понад рік перебуває під окупацією проросійських терористів, на зорі “руского міра” на Донбасі захопила банда під орудою проросійського бойовика Ігоря Безлєра у кількості до 30 бойовиків. Рік тому – 2 листопада 2014-го – “Бєса” з Горлівки вигнали інші банди “ДНР” і російські військові.

Мешканці окупованої Горлівки і зараз із жахом згадують цього бойовика, який у квітні 2014 року підняв над українським містом прапор терористичної “ДНР”. За піднятий над містом 21 квітня прапор України Безлєр із красномовною кличкою “Бєс” разом із поплічниками вбив депутата Горлівської міськради Володимира Рибака.

2 листопада 2014 року бойовики і російські військові вигнали банду “Бєса” з Горлівки, аби дограбовувати її без нього.

Як прожило місто рік під “керівництвом” терориста “Бєса, нагадали учасники групи “Нова Горівка” у соцмережі. Вони ж виклали фото, як 14 квітня 2014 року бйоовики “Бєса захоплювали українське місто.

Горлівка-захоплення 14 квітня 2014 року танк під УМВС крупно

“Коли після захоплення Криму в Донецьку ми побачили біля обладміністрації “Бєса”, відразу стало зрозумілий подальший розвиток подій… Ми зустрічалися, обдзвонювали всіх, хто мав відношення до захисту державності, попереджали, вимагали, переконували… Як показав час – намарно. Як пояснювали нам “полковники” – НЕМАЄ НАКАЗУ З КИЄВА… Так і “падала” область місто за містом з банальним відповіддю НЕМАЄ НАКАЗУ З КИЄВА… З 14 квітня і практично до 2 листопада 2014 року Горлівка була “під Бєсом”. За цей час була скоєна маса не розкритих досі вбивств, велика кількість зниклих без вісти людей похилого віку, дорослих, молоді, дівчат, тортур, збочень і наруг, кривавих розборок з неугодними, захоплень заручників і ще маса всіляких злочинів проти людяності. За цей короткий період були розграбовані банки, склади, підприємства, будинки, дачі, люди. За цей час була повністю знищена інфраструктура міста. За цей час фізично знищили промислову Горлівку”, – пишуть горлівчани.

Горлівка-захоплення 14 квітня 2014 року чіпають прапор ДНР

“Було цікаво спостерігати “зіткнення” “Бєса” з “Корсою” з питання демонтажу та вивезення машзаводу Кірова, ми очікували кривавої розв’язки з застосуванням різноманітної зброї, але вчасно втрутилися росіяни і “собаці Бєсу” вказали на місце. Під “прицілом” був “Стирол”… Бажаючи урвати наостанок, “Бєс” та його люди пересварилися практично з усіма горлівськими угрупованнями і тепер їм дорога в Горлівку заказана, втім, як і вони самі. І все це з Горлівкою зробила група, що своєю чисельністю не дотягувала до 30…” – з гіркотою констатують українські патріоти.
Горлівка-захоплення 14 квітня 2014 року танк під УМВС ЗП стали до фото бойовикиГорлівчани-патріоти України запевняють, що ані Ігорю Безлєру, ані його банді, ані іншим бойовикам ен пробачать захоплення і перетворення на руїни рідного українського міста. Запевняють, що кара “Бєса” знайде.
“Велика частина з них відправилася в слід за своїми жертвами, але основні фігуранти поки живі, поки що.
Ми хочемо нагадати людям про шизофреніка з манією переслідування (хто знає), наполеона з 3 палати, “будівельника новороссии”, самопроголошеного хенерала і хероя, а в житті боягузливого перестраховщика, який ховався весь час за спини охоронців, Ігоря Безлєра… Знаючи, що він нас читає, передаємо йому “привіт” від наших Мангустів – нехай молиться за те, що б росіяни зробили “це” раніше, ніж його знайдуть вони…Та заради такого ми завжди, для Горлівки, Друзів, України, для тебе “Бєс” та твоїх посіпак, голосно – Слава Україні!!! Героям Слава!!! Слава Нації!!! Смерть ворогам!!!” – написали патріоти Горлівки.