Рідкісний випадок: вкрадену ікону ХVІІІ століття встигли знайти до того, як її нелегально продали (Відео)

Оголошення про продаж ікони на аукціоні уже були на спеціалізованих сайтах.

Ікону ХVІІІ століття, вкрадену з одного з храмів на Львівщині, за рекордно короткий час знайшли на Тернопільщині, повідомляє Головне управління Національної поліції в Тернопільській області.

Ікона, як припускають, зображає Вознесіння Богородиці
Ікона, як припускають, зображає Вознесіння Богородиці

Дерев’яна кольорова ікона викона в рідкісній техніці і має унікальний сюжет, а тому дуже впізнавана. Це один із критеріїв, що допоміг знайти ікону.

Читайте також: Затримали трьох: з’явились подробиці, як правоохоронці вийшли на слід викрадачів унікального «Апостола» (Відео)

Львівські правоохоронці повідомили тернопільських, що вкрадений образ може бути на Тернопіллі. І його справді знайшли в постійно відчиненій каплиці у Бучацькому районі Тернопільської області. Каплиця розташована фактично в полі і не охороняється. Цим і скористались зловмисники.

Зараз ікона вже повернута законним власникам.

Читайте також: Зникнення на мільйони доларів: з українських музеїв цінності викрадають вантажівками (Відео)

Таке віднайдення викраденої ікони за два тижні – рідкісний випадок.

Зазвичай вкрадені мистецькі та історичні цінності зникають безповоротно, і на них наживаються злодії та “чорні” торговці антикваріатом, які продають вкрадене здебільшого за кордон. Відтак Україна такі цінності втрачає, як правило, безповоротно.

Читайте також: Тонни золота і діаманти: з’явився чіткий слід, де в Україні слід шукати скарби Нестора Махна (Відео)

Подробиці того, як львівські і тернопільські поліцейські знайшли мистецьку і духовну цінність у рекордно короткий термін – у сюжеті поліції Тернопільщини.