Річницю з дня народження геніальної Лесі Українки відзначили на її батьківщині – Волині (Фото)

фото: Луцька міська рада
фото: Луцька міська рада

У Луцьку відбулись заходи до 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки.

Сьогодні лучани зібрались на Театральному майдані міста, щоб вшанувати пам’ять видатної української поетеси Лесі Українки, інформує відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

На захід завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук, представники обласної влади, творчої інтелігенції, трудових колективів та молоді.

З нагоди 148-ї річниці від дня народження Лесі тут відбулась літературно-мистецька година, під час якої було урочисто декларовано її твори. Вшанувавши поетесу, присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника Лесі Українки.

фото: Луцька міська рада
фото: Луцька міська рада

“У її поезії – усе: і драма, і кохання, і трагедія, і любов до Батьківщини та свого народу. Тому читати Лесю Українку – справжнє задоволення, адже це ті твори, у яких можна багато чого навчитися, почерпнути для себе та перейняти. Так, вона жила безліч років тому, проте проблеми з того часу залишились тими ж”, – розповів Ігор Поліщук.

Потому у Палаці культури міста Луцька розпочався мистецький захід “На уродини до Лесі”.

Також протягом тижня у закладах культури, бібліотеках міста і закладах загальної середньої освіти відбудуться тематичні заходи, присвячені постаті Лесі Українки.

Відділ інформаційної роботи міської ради.