Рятувальники назвали масштаби підтоплень через зливу у Тернополі (Фото, Відео)

Наслідки зливи, що пролилась у Тернополі о 19-ій годині 6 жовтня, надзвичайники ліквідовували всю ніч.

Як повідомляє Управління ДСНСУ у Тернопільській області, внаслідок зливних дощів ввечері 6 жовтня в обласному центрі підтопленими виявились 6 вулиць, включно з підвальними і цокольними приміщеннями будівель.

“6 жовтня близько 19 год в м. Тернопіль внаслідок сильної зливи відбулося підтоплення шести вулиць, 1 квартири в багатоквартирному житловому будинку та 2 приватних присадибних ділянок в Тернополі”, – йдеться в повідомленні обалсного управління ДСНСУ про масштаби підтоплень.

За його даними, з 19-ї години рятувальники витягували автомобілі, що потрапили у водяні пастки на вулицях Липова, Стадникової, Миру, Медова, Глибока, Микулинецька та інших, а також відпомпували воду з житлових будинків на вулицях Галицька та Стадникової.

Читайте також: “Ніяка влада не має сили над стихією…” – у Тернополі затопило вулиці (Відео)

Рятувальники за допомогою пожежних машин всю ніч відпомпували воду з вулиць і підтоплених будинків.

"Загалом проведено буксирування 16 приватних автомобілів, надано допомогу 25 людям (водіям автомобілів, пасажирам маршрутного міського автобуса та пішоходам, які не могли самостійно перебратися через воду). Також підрозділами проводилось відпомпування води та очищення водостоків, завдяки чому пришвидшено відхід води", - йдеться в повідомленні надзвичайників.

.

.

Як заявили надзвичайники, до 6-ї години ранку 7 жовтня наслідки негоди в Тернополі були повністю ліквідовані.

Читайте також: Один із перехожих в Тернополі кинувся у воду власноруч розчищати забиті водостоки (Відео)

Фото і відео своєї роботи під час ліквідації наслідків зливи у Тернополі рятувальники опублікували на сайті Управління ДСНСУ у Тернопільській області і офіційній сторінці у Фейсбук.