РФ видворила громадянку України-представницю “руского міра” – тепер її судитимуть в Україні (Відео)

Викинуту "рускім міром" пропагандистку тепер судітимуть в Україні
Викинуту “рускім міром” пропагандистку тепер судітимуть в Україні

Громадянку України колишню журналістку зі Львова Олену Бойко, яка підтримуваларосійських окупантів Донбасу і  останній час провела в Росії, виступаючи на тамтешніх пропогандистських телеканалах, Росія видворила зі своєї території.

Як повідомляє СБУ, після видворення за межі РФ, українські правоохоронці затримали за судовим рішенням.

“14 грудня минулого року пропагандистку було оголошено у розшук, а 15 грудня Галицький районний суд Львова дав дозвіл на її затримання з метою її приводу для розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу – тримання під вартою”, – йдеться в повідомленні.

Їй оголосили про підозру щодо статті ККУ про посяганян на територіальну цілісність України.

Слідство у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України ведеться слідчим відділом УСБУ у Львівській області. Слідчі дії тривають.

“Починаючи з 2014 року агітаторка розповсюджувала в Інтернеті матеріали антиукраїнського характеру, пропагувала протистояння між українцями через політичні переконання, публічно закликала до порушення територіальної цілісності України. У серпні 2015 року, виїхавши на тимчасово окуповані території, а згодом і до РФ, вона у засобах масової інформації постійно закликала до зміни меж території або державного устрою України”, – повідомили в СБУ.

Тепер прихильницю “руского міра” судитимуть у Львові.