РФ відновила будівництво “Північного потоку-2”

Російський трубовкладач “Фортуна” під санкціями будує “Північний потік-2”

Оператор Nord Stream 2 повідомив, що російський корабель-трубовкладач”Фортуна” відновив будівництво газопроводу “Північний потік-2”.

Про це повідомляє Reuters, пише “УП“.

“Судно Фортуна у водах Данії почало роботи з відновлення будівництва газопроводу “Північний потік – 2”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: США ввели в дію санкції щодо корабля РФ, який будує “Північний потік-2”

Нагадаємо, 19 січня Сполучені Штати внесли до санкційного списку російський корабель-трубовкладач “Фортуна”, задіяний у будівництві газопроводу “Північний потік-2”.

Зазначимо, що газопровід “Північний потік – 2” добудований вже більш ніж на 90 відсотків. Залишилося прокласти лише кілька десятків кілометрів труб в водах Данії та Німеччини. США за допомогою санкцій хочуть зірвати добудову газопроводу. Проти цього проєкту протестують і деякі країни Східної Європи. Вони заявляють, що “Північний потік – 2” лише посилить залежність Європи від газових поставок з Росії. У той же час захисники нового газопроводу звинувачують США в тому, що вони прагнуть потопити “Північний потік-2” просто тому, що хочуть наростити продажі власного скрапленого газу.