РФ бреше про повне захоплення Луганщини – Гайдай повідомив про місця боїв (Мапа, Відео)

Сергій Гайдай

Міністр оборони РФ вранці 3 липня збрехав Путіну про взяття російськими військами під повний контроль всієї Луганської області. Українські військові і зараз ведуть бої на окремих ділянках фронту на Луганщині.

Про це вранці 4 липня в ефірі загальноукраїнського інформаційного марафону заявив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

“Вони не вперше брешуть”, – сказав Гайдай, навівши приклад брехні Кремля про завчасне “взяття” Рубіжного, Сєвєродонецька.

Читайте також:  Після взяття Лисичанська війська РФ прагнуть просуватись далі – бійці ЗСУ ведуть оборону (Мапа, Відео)

Гайдай наголосив, що зараз українські військові продовжують вести оборонні бої неподалік адмінмежі з Донецькою областю, хоч військам РФ вдалося форсувати Сіверський Донець і захопити Білоргорівку.

"Бої тривають у районі Білогорівки, Новокостянтинівки. Намагаються там рашисти дотиснути сили нашої оборони, але наразі в них нічого не виходить", - заявив Гайдай.

Голова Луганської ОВА пояснив, ЗСУ і далі тримають оборону на Луганщині зі стратегічною метою знищення російських військ.

"Кожна година, яку утримуємо їх на Луганщині, це йде в плюс нашим військам, які укріплюють лінію оборони на Донеччині", - підкреслив Сергій Гайдай.

Карта - Ukraine War Map