Президент України зреагував на втрати серед бійців ЗСУ на Донбасі

Володимир Зеленський на Донбасі. Архівне фото сайту Президента України
Володимир Зеленський на Донбасі. Архівне фото сайту Президента України

“Ще з більшими зусиллями треба намагатися її завершити”, – так заявив про війну на Донбасі Президент України, зреагувавши на втрати серед бійців ЗСУ.

Володимир Зеленський у Фейсбук повідомив, що з початку 2020 року на Донбасі загинули вже 11 українських військових, а минулої доби – “двоє наших хлопців”.

“Один під час обстрілу, другий – підірвався”, – уточнив Президент України, висловивши співчуття рідним загиблих українських воїнів.

Читайте також: Штаб ООС: бойовики обстріляли позиції ЗСУ на ділянці розведення сил на Донбасі — серед українських бійців є втрати

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», за добу 26 січня на Донбасі, да даними штабу ООС, загинули двоє українських військових, ще двоє отримали поранення.

Крім того, російські окупанти 26 січня вчинили обстріл позицій українських військ на ділянці розведення сил біля Богданівки на Донецькому фронті.

Нагадаємо, що в ході зустрічі “нормандської четвірки” в Парижі 9 грудня 2019 року, за заявою Володимира Зеленського, була досягнута домовленість про припинення вогню на Донбасі і розведення навесні 2020 року військ на ще трьох ділянках фронту Донбасу. Російські окупанти обстрілами зривають всі ці мирні домовленості.