Результати виборів на Тернопіллі: Барна не приховує щастя, Заставний – задоволення, а люди Пастуха – втому (Відео)

PA270043-nПредставники партій подякували жителям Тернопілля за активність і підтримку під час виборів до парламенту.

Крім того, вони визнали власні недопрацювання під час цієї парламентської кампанії. Йдеться, зокрема, про підготовку членів виборчих комісій усіх рівнів до роботи у довиборчий період, під час голосування та під час підрахунку голосів.

Читайте також. Порушення почалися тоді, коли голосування завершилося, – представники “ОПОРИ” і КВУ на Тернопіллі (Відео)

На цьому акцентував увагу фактично вже нардеп від «Народного фронту» Роман Заставний.

До речі, його добрий знайомий, із яким він не раз 26 жовтня брав участь у зустрічах із представниками ЗМІ у Тернопільському прес-клубі, – свободівець Олексій Кайда цього разу не прийшов. Вочевидь, його приголомшив результат голосування – попередньо, це лише третє місце у боротьбі за мажоритарний мандат на окрузі №163 (Тернопіль).

– У нас були застереження по деяких дільницях, але системні порушення під час виборів були унеможливлені, – визнав Роман Заставний. – Можна сказати, що ми дійсно продемонстрували всьому світу, що ми є європейська країна за способом мислення…

Читайте також. На Тернопіллі виборці традиційно йшли голосувати після закінчення служб у церквах (Відео)

Слово взяв і довірена особа Тараса Пастуха – Андрій Романчук.

– Ми проводили паралельний підрахунок голосів, – каже він. – Було помітно, що місцеві ДВК по-різному справлялися із підрахунком голосів, підбиттям підсумків… Власне, це залежало від багатьох факторів, в тому числі підготовки членів комісій.

Найбільш впевнено і радісно почувався представник штабу «Блоку Петра Порошенка» Степан Барна. Він отримував подвійні вітання, адже і сам має всі шанси за списком потрапити у парламент, і старший брат Олег проходить із великим відривом до Верховної Ради за мажоритаркою у Чорткові.

До речі, пан Барна-середульший (є у чоловіка і молодший брат – Василь) обмовився, що сам мав намір йти на вибори за мажоритаркою. Натомість бажання брата балотуватися на окрузі №167 було сюрпризом.

Софія Левицька