Результати АТО у Харкові: затримані “харківські партизани”, які здійснили теракт під час Маршу миру – РНБО

звантаженняЗа результатами проведення спільних антитерористичних заходів СБУ та МВС було затримано злочинців, причетних до теракту в Харкові 22 лютого, в результаті якого загинуло четверо громадян. Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у своєму коментарі, – передає прес-служба РНБО.

За його словами, сьогодні в результаті спецоперації, проведеної в місті Харкові, було затримано ще п’ятьох учасників терористичного угрупування. “У них вилучили зброю та боєприпаси, зокрема пластид, детонатори до вибухівки та гранати”, – сказав Олександр Турчинов, додавши, що серед затриманих є “як організатор злочину, так і безпосередні виконавці теракту”.

«Крім того, - повідомив Секретар РНБО, - ще двоє злочинців, пов'язаних з цим угрупуванням, були затримані працівниками МВС у Маріуполі, де ними готувався теракт. Під час затримання вилучено 10 кілограмів тротилу".

Нагадаємо, за інформацією СБУ деякі з терористів проходили підготовку на території Російської Федерації та координували свої дії безпосередньо з російсько-терористичним угрупуванням "ДНР".