Резніков назвав суму, в яку Кремлю обходиться утримання самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”

ф1Більшість із виділених на утримання псевдореспублік грошей Росія витрачає на військові дії, решту – на підтримку існуваня самопроголошених ДНР” і “ЛНР”.

За даними українського Уряду, Росія витрачає на утримання окупованих нею районів Донецької та Луганської областей близько $5 млрд на рік. Про це в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна” заявив віце-прем’єр-міністр України – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

“За нашою інформацією, ці цифри, зрозуміло, є приблизними – до 1,3 мільярдів доларів йде на утримання тільки цивільної частини. У першу чергу це бюджетники. І близько 3,7 мільярдів доларів – на війну. Тобто близько 5 млрд доларів на рік, за нашою оцінкою, коштує Кремлю утримання окупованої території українського Донбасу. Це без Криму”, – сказав він.

Резніков зазначив, що Уряду України відомо про те, що так звана влада окупованого Донбасу просить гроші на модернізацію телевеж, тому що “занадто сильний сигнал українського телебачення”, та отримує від офіційних органів РФ фінансування в рублях.