“Режиму тиші” бойовики не дотримуються – штаб АТО

artylerysty_0Українська сторона СЦКК констатує, що незважаючи на домовленості досягнуті під час засідання Трьохсторонньої контактної групи 12 квітня цього року, щодо режиму повної тиші починаючи з 10.00 13 квітня незаконні збройні формування ОРДО здійснюють обстріли позицій Збройних Сил України.

Так, сьогодні станом на 15.30 вже зафіксовано дев’ять обстрілів з боку бойовиків у напрямку населених пунктів Водяне, Талаківка, Опитне, Катеринів та Чермалик із застосуванням артилерії калібру 122-мм, протитанкового ракетного комплексу, озброєння БМП, крупнокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. У районах населених пунктів Водяне і Талаківка працював ворожий снайпер, повідомляє прес-центр штабу АТО.

Читайте також: Обстріли бойовиків майже цілодобові — повні дані Міноборони України про події на Донбасі 

Даний факт свідчить про провокаційні дії з боку НЗФ ОРДО щодо створення передумов для подальшого загострення конфлікту на Сході країни.

Українська сторона твердо стоїть на позиції виконання всіма сторонами всіх пунктів Мінських домовленостей та неухильно виконує всі взяті на себе зобов'язання.

Разом з тим, в разі виникнення безпосередньої загрози життю і здоров’ю наших захисників, командирами буде прийнято рішення на адекватну відповідь в бік противника.