Резервісти з Тернополя вирушили до навчальних центрів Збройних сил України (Фото)

Відновити знання, отримані з зоні АТО і здобути нові, в навчальні центри ЗСУ вирушили більше 50-ти резервістів з Тернопільщини.

Урочисто провести їх до Тернопільського обласного військкомату прибули представники влади і священики.

Довідково: Бойові тактичні збори проводять на кількох військово-навчальних полігонах України залежно від напрямків та плану навчань. На таких бойових зборах резервісти відновлюють знання, які отримали в зоні проведення АТО, та освоюють нові військові дисципліни і навички Це дає змогу тримати весь резерв держави в бойовій готовності.

Із закінченням особливого періоду резервісти звільняються зі служби у військовому оперативному резерві та в добровільному порядку можуть укласти контракт на проходження служби у військовому резерві ЗСУ у військовій частині за власним вибором.

“Для всіх українців ви вже Герої. Саме Ви зупинити путінські орди на сході України. Завдяки Вашому героїзму ми живемо у вільній і незалежній країні… В умовах російської агресії ми разом маємо забезпечити функціонування сучасної професійної контрактної армії, тому усі тернополяни, які підписують контракт на службу в ЗСУ чи Нацгвардію, надалі будуть отримувати від Тернопільської міської ради не 10 000 гривень, як було раніше, а 15 тисяч. Переконаний, що у єдності та мужності наш український народ непереможний”, – скзав резервістам міський голова Тернополя Сергій Надал.

ф1ф2