Резервістів з Тернопільщини на навчальні збори провели урочисто (Фото)

Резервісти першої та другої черги з Тернопільщини відбули на військово-тактичні збори. Всі, хто вирушив на збори, мають бойовий досвід у зоні проведення АТО.

Проводжати їх прибули урочисто прибув голова ОДА, а на гідну службу благословили священики.

Урочиста відправка резервістів першої та другої черги на військово-тактичні збори-навчання відбулася 26 квітня у збірному пункті Тернопільського обласного військкомату, повідомляє Тернопільська ОДА.

Наші краяни вдосконалюватимуть свої військові навички в одній з бойових військових частин, що дислокується у західному регіоні України. Всі, хто вирушив на збори резервістів, мають бойовий досвід у зоні проведення АТО.

«Якщо країна має добре підготовлені військові резерви — їй не страшний ворог. Відтак усі ми повинні завжди бути готовими обороняти Батьківщину. Подібні заходи вкрай необхідні, адже кожен справжній чоловік і патріот рідної країни у разі потреби повинен вміти захистити себе, свою сім’ю, свій народ та землю від ворога», — зазначив Степан Барна.

Основним завданням військового резерву є підвищення та підтримання військової навченості громадян з метою виконання завдань по захисту держави на професійному рівні, наголошують у Тернопільському обласному військовому комісаріаті.

ф1ф2ф3ф4ф5