Революційне піаніно повертається на Хрещатик

indexЗавтра, 7 квітня, об 11.00, на Хрещатику, 32 відбудеться відкриття нового музичного сезону “Піаніно на Хрещатику” в рамках інформаційно-комунікаційного простору “Хрещатик, 32 Open Air”. Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Андрій Вавриш, передає прес-служба КМДА.

“Ми відновлюємо традицію створення комфортного середовища у столиці. За підтримки громадської організації “Київ. Стратегія 2025” ми повертаємо піаніно на центральну вулицю міста. “Хрещатику, 32 Open Air”- місце, яке запам’яталося киянам літніми концертами, виступами гуртів та запальними танцями під звуки піаніно. Цей простір збирає та об’єднує абсолютно різних людей, які на час відпочинку стають єдині, – зазначив Андрій Вавриш.

Відкриватиме новий музичний сезон на "Хрещатику, 32 Open Air" 21-річна піаністка, студентка п'ятого курсу національної музичної академії, "Муза Майдану" Антуанетта Міщенко.

Нагадаємо, піаніно на Хрещатику з'явилося влітку минулого року. З настанням холодів громадський діяч Федір Баландін забрав піаніно на зимові канікули до кнайп-клубу "Купідон".

УНН