Третина виборців за Зеленського зараз не голосувала б – соціологічна група “Рейтинг” (Графіка)

33% виборців в Україні “за жодних обставин” не голосували б за кандидата в президенти Зеленського, якби президентські вибори в Україні відбувались найближчим часом.

Про це свідчать результати опитування, яке соціологічна група “Рейтинг” провела 6-8 грудня.

За результатом цього опитування, 23,5% респондентів, які визначились, голосували б за кандидата в Президенти Володимира Зеленського, 33% не голосували б за нього “за жодних обставин”.

"Антирейтинг очолює П.Порошенко: 47% не проголосували б за нього за жодних обставин. 37% не проголосували б за Ю.Тимошенко, 35% – Ю.Бойка, 33% –В.Зеленського, 22% – О.Ляшка. Кожен шостий-сьомий не проголосував б за жодних обставин за А.Яценюка, В.Кличка, Є.Мураєва, В.Гройсмана та О.Тягнибока", - повідомили в соціологічній групі "Рейтинг".

23,5% підтримки - це найвищий показник підтримки одного з кандидатів в президенти, отриманий в ході цього соціологічного дослідження. На другому місці за симпатією виборів - Петро Порошенко, за якого на президентських виборах зараз проголосували б 13,4% виборців.

Читайте також: Разумков сказав, що не так у повноті влади Зеленського: “Не уявляєте, яка черга стояла” (Відео)

Шляхом телефонного інтерв'ю для цього опитування соціологічна група "Рейтинг" опитала 2500 повнолітніх респондентів у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення.. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0.

Результати свого опитування соціологічна група "Рейтинг" представила у графічних таблицях.