Арестович: Зеленський протримається 3 місяці після поразки своєї партії на виборах (Відео)

Олексій Арестович

Пропрезидентська партія “Слуга народу” на місцевих виборах восени цього року не зможе отримати таку ж значну перемогу, як на виборах до ВР і це запустить нові політичні процеси в Україні аж до дострокових парламентських виборів і можливості дострокового складання Зеленським повноважень Президента України.

Таку думку політичний оглядач Олексій Арестович висловив в інтерв’ю програмі “Студія Захід” на телеканалі Еспресо TV.

Дострокові парламентські вибори в Україні, вважає Арестович, можуть бути оголошені в наступному році, оскільки Зеленський вже заявляв, що нинішня якість роботи парламенту його як Президента не влаштовує.

"Якщо він оголосить вибори, то буде явний дрейф проросійського електорату, який спочатку проголосував за "ватного" Зеленського. Цей електорат перетікає до ОПЗЖ, Шарія, якого розкручують як фігуру, і решти таких проектів... Патріоти, напевно, якщо вони були у нього, скупчаться, захитаються і перейдуть до умовного ЄС ("Європейської солідарності" - ред.) або до інших патріотичних сил. З ким він залишиться? Який статус буде мати "Слуга народу" в наступному парламенті? Ніякий", - пояснив експерт.

Після цього розпочнеться протистояння глави держави та нової парламентської коаліції, яке, на думку Олексія Арестовича, чинний президент довго не витримає.

"Скільки Зеленський пробуде в цьому стані, навіть психологічно? Ніскільки. Тому що (...) Зеленський керує країною, яка воює, і, може, скоро буде воювати ще більше. В такому стані - три місяці і кінець. Кінець рейтингу, кінець аплодисментам, психологічна криза і поїхали. Тобто далі - добровільна відставка", - зазначив Арестович.

Читайте також: “Розчарування і падіння рейтингів просто неминучі”, – соціолог про Зеленського і його команду (Інфографіка)

Як заявляв раніше політичний оглядач Олексій Арестович, у листопаді 2020 року для президента Володимира Зеленського почнеться складний період, що буде зумовлений поразкою "Слуги народу" на місцевих виборах. Цей складний період може закінчитися оголошенням позачергових виборів до Верховної ради в наступному році.

Більше подробиць - у повній версії інтерв'ю на телеканалі  Еспресо TV.