Ремонт вул. Збаразької в Тернополі у розпалі: водоканалівці передали естафету дорожникам (Відео)

Тернопіль-ремонт Збаразької-розриті труби“Тернопільводоканал” закінчив заміну водопровідних і каналізаційних мереж на вулиці Збаразькій за два тижні і передав естафету дорожникам. Як повідомляє TV-4, комунальники гарантують мешканцям надійність нової системи. Вона, кажуть, має служити десятки років.

Старі труби під дорогою на вулиці Збаразькій проклали років 50 тому. Як тільки дорожники зняли асфальт, до мереж дістались водоканалівці. 2 тижні роботи – і керамічні труби поодиноко лежать на узбіччі. Їх місце зайняли нові, поліетиленові. Фахівці кажуть – надійніші і міцніші, бо термін експлуатації – півстоліття.

– Вона практичніша в експлуатації, бо оброблена плівкою і гладка всередині, буде менше заторів в каналізації… Не буде ржавіти, не буде тріскати, – розповіла начальник водопровідно-каналізаційних мереж КП “Тернопільводоканал” Ганна Загородна.

Гроші на матеріали для капітального ремонту каналізаційної і водопровідної мереж виділила міська рада, робота – за водоканалівцями. Загалом на Збаразькій замінили сотні метрів мережі.