Кремль змінює командирів окупаційних військ на Донбасі

Російські окупанти Донбасу режим тиші використовують для ротації своїх підрозділів на передовій, зміни їх командування та набору в лави бойовиків так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

Про це з посиланням на дані української військової розвідки повідомляє Міністерство оборони України.

“У підрозділах противника продовжується перепризначення офіцерського складу ланки “рота-батальйон” за результатами інспектування угруповання російських окупаційних військ у липні цього року комісіями міністерства оборони, генерального штабу та Південного військового округу ЗС РФ”, – йдеться у повідомленні ГУР Міноборони України.

Українська військова розвідка також відзначає, що за командою з Кремля так звані “ДНР” і “ЛНР”на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях активізували агітаційно-пропагандистську роботу з призову на військову службу осіб віком від 18 до 55 років.

“Збільшилась кількість пропагандистських заходів, у тому числі розміщення оголошень у місцевих ЗМІ та у громадських місцях. Локальними операторами стільникового зв’язку масово розсилаються СМС-повідомлення з агітації на службу за контрактом. Крім того, окупанти збільшили кількість агітаційних груп, відряджених зі складу з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів для ведення вербувальної роботи у населених пунктах тимчасово окупованих територій”, – констатують у ГУР Міноборони безперспективні зусилля бойовиків з поповнення лав.