Яремчук забив у ворота “Динамо”: як київський клуб матчем із “Бенфікою” попрощався з єврокубками (Відео, Таблиця)

Фото – ФК “Динамо” (Київ)

8 грудня на виїзді київське “Динамо” програло португальській “Бенфіці” шостий матч групового етапу Ліги Чемпіонів з рахунком 2:0. Один із голів у ворота “Динамо” забив колишній гравець київського клубу Роман Яремчук. Він тепер грає за “Бенфіку”.

Столичні динамівці на гру з “Бенфікою” виходили як аутсайдери своєї групи в ЛЧ. “Бенфіці” потрібна була перемога, щоб вийти в наступний етап Ліги Чемпіонів. Португальська команда робила для цього на полі все.

Вже на 16-ій хвилині екс-гравець "Динамо" Роман Яремчук забиває у ворота Бущана. Ще через 6 хвилин у сітку воріт динамівців влітає другий м'яч. Рахунок 2:0 влаштовував "Бенфіку" і далі португальці грали на утримання своєї перемоги.

Київське "Динамо" вже традиційно для своєї гри у цьому сезоні ЛЧ у другому таймі гру посилило, але жодна з атак киян голом так і не увінчалась.

Із рахунком 2:0 не на свою користь столичні динамівці і завершили матч з "Бенфікою", яка завдяки перемозі над киянами вийшла в наступний етап Ліги Чемпіонів.

"Не вистачило нахабності. Це все нестача досвіду і молодість", - сказав про програш своєї команди "Бенфіці" та іншим клубам в груповому етапі Ліги Чемпіонів головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу.

Загалом київські футболісти зуміли звести до нічиєї лише один із шести матчів, зіграних у груповому етапі Ліги Чемпіонів. Решту 5 ігор київські динамівці програли. Із одним забитим голом і єдиним набраним очком київське "Динамо" так і залишилось аутсайдером групи Е.

Це один із найгірших в історії "Динамо" (Київ) результатів виступів команди у Лізі Чемпіонів. Гірше було лише в сезоні 2007-2008 років, коли столичний клуб у груповому етапі Ліги Чемпіонів не здобув жодного очка.

Єдиною слабкою втіхою для київських динамівців може стати те, що й каталонська "Барселона" в цьому сезоні втратила шанси продовжити свій шлях у Лізі Чемпіонів і навесні гратиме у Лізі Європи.

Тим часом вже відомі 15 із 16-ти футбольних клубів, які вийшли в наступний етап Ліги Чемпіонів.

Українські ж клуби свою участь у єврокубках цього сезону завершили.

7 грудня, нагадаємо, донецький "Шахтар" також без шансів на вихід у наступні етапи ЛЧ і Лігу Європи у якості аутсайдера провів останню гру групового етапу Ліги Чемпіонів.

Більше подробиць про матч "Динамо" - "Бенфіка" 8 грудня та про оцінку гри головним тренером Мірчею Луческу - у відео MEGOGO СПОРТ та ФК "Динамо" (Київ).