Рекордне зростання кількості хворих на Covid-19 за добу зареєстрували на Тернопільщині

коронавірус пробіркаУпродовж доби 15 квітня на Тернопільщині лабораторно підтверджено 46 нових випадків коронавірусу. Такого рекордного показника за добу не реєстрували від початку спалаху Covid-19 в області.

Як повідомляє Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом, станом на ранок 16 квітня загалом на Тернопільщині виявлено 333 випадки коронавірусу, 46 з яких за попередню добу.

Раніше найбільшу кількість випадків за добу на Тернопільщині лабораторно підтверджували у минулі вихідні: за добу 11 квітня (субота) в області лабораторно було виявлено 35 нових випадків Covid-19, впродовж доби 12 квітня (неділя) на Тернопільщині підтвердили 30 випадків коронавірусу. Із понеділка, 13 квітня, до сьогодні подобове зростання кількості нових випадків коронавірусу пішло на спад.

Читайте також: В Україні зафіксоване рекордне зростання кількості інфікованих коронавірусом за добу — МОЗ

Як повідомляє Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом, кількість летальних випадків серед інфікованих Covid-19 на Тернопільщині за попередню добу не зросла. Загалом від початку спалаху коронавірусу в області зафіксовано 5 смертей серед пацієнтів, у яких підтвердили Covid-19.

Читайте також: В Україні змінився регіон-лідер за кількістю хворих на Covid-19 (Мапа)

За кількістю хворих на коронавірус станом на ранок 16 квітня Тернопільська область посідає четверте місце серед регіонів України.