Реконструкція Набережної ставу – з бруківки викладають герб Тернополя (Фото, Відео)

P7030071-nУ Тернополі триває реконструкція Набережної тернопільського ставу. Завершити планують до 20 серпня.

Нагадаємо, там передбачили вкласти тротуарну плитку, замінити огорожу та здійснити благоустрій території. «Родзинкою» робіт буде облаштування із синьої та жовтої плитки герба міста, повідомив сайт міської ради 31 липня.

Читайте також. Проблеми з фінансуванням – ремонт Збаразької триватиме аж до 10 серпня (Фото, Відео)

– Наразі роботи з реконструкції йдуть за планом, – розповідає Сергій Надал, побувавши на місці. – Одночасно проводять на площі 3484 кв. м першу та другу черга робіт. Завершити усе планують до 20 серпня, а можливо, й швидше.

За словами міського голови, вартість усіх робіт становить 1 млн 800 тис. грн. З цієї суми підрядникам через проблеми з казначейством оплатили менше половини, тому працівники наразі виконують роботи із відстроченням платежів.

Читайте також. “Тернопільелектротранс” змусили сплатити 226 тисяч грн до Пенсійного фонду

– Рішення викласти герб міста із плитки було спонтанним, – додає Сергій Надал. – Адже після того, як з цієї території забрали торгові намети, виникало враження, ніби чогось бракує. Тоді ми порадилися з архітекторами, будівельниками і вирішили облаштувати тут символ міста – герб.

Головний інженер фірми-підрядника ТОВ «Тернопільбуд» Михайло Винник каже, що термін гарантії на плитку від виробника – 10 років. Це підтвердили у лабораторії після проведення експертиз на водопоглинення, морозостійкість і твердостійкість.

До слова, біля реконструйованої території за кошти приватного інвестора міська влада планує облаштувати сучасний дитячий майданчик. Натомість ділянку набережної у напрямку пивзаводу цього року лагодити не будуть.