Рейтинг Путіна серед росіян вже “зашкалює”, але 10% громадян РФ Путіна не підтримують

Путін в телевізорі багато екранів в магазиніПровладна російська “соціологія” продовжує малювати Путіну “всезагальну любов” народу у цифрах. Тепер це вже майже 90%. Тішить, що 10% (за “офіційними” даними опитування) все ж не побоялись заявити, що політику Путіна не підтримують.

Рейтинг схвалення роботи Володимира Путіна на посту президента РФ, за даними опитування “Левада-центру”, в червні досяг максимуму, склавши 89% від числа опитаних росіян, при цьому 64% респондентів впевнені, що Росія рухається у правильному напрямку. Про це пише російське держінформагентство РИА Новости.

“Чергове опитування “Левада-центру” був проведене 19-22 червня 2015 року, опитано 1600 осіб в 134 населених пунктах 46 регіонів Росії. Статистична похибка не перевищує 3,4%.

За даними дослідження, у червні 2015 року більша частина респондентів (89%) сказали, що схвалюють діяльність Путіна на посаді президента. У січні і березні цього року так відповіли 85% опитаних, у лютому, квітні і травні — 86% росіян. Десята частина опитаних (10%) у червні сказали, що не схвалюють діяльність президента, 1% — вагалися з відповіддю.

У червні минулого року діяльність Путіна схвалювали 86% росіян, в червні 2013 року — 63%.

У рейтингу політиків, яким росіяни довіряють більш за все, Путін опинився на першому місці — 64% опитаних. На другому місці в рейтингу довіри виявився міністр оборони Сергій Шойгу (28%), на третьому — прем’єр-міністр Дмитро Медведєв і глава МЗС РФ Сергій Лавров — по 21% росіян висловили довіру цим політикам.

Серед респондентів 64% вважають, що зараз справи в Росії, в цілому, йдуть у правильному напрямку, 22% опитаних висловили думку, що країна рухається неправильним шляхом, а 14% росіян не змогли відповісти, свідчать дані опитування “Левада-центру”, – пише російське державне інформаційне агентство.