“Реєстрація на ЗНО – лише до 20 лютого, і відповідають за це школи”, – Юрій Шайнюк (Відео)

images znoРівно за місяць, 5 січня, почнеться реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО).

Триватиме вона менше, ніж у попередні роки – лише до 20 лютого. Подавати заяву і документи тепер не треба індивідуально. Вперше цього року відповідають за реєстрацію школи.

Читайте також. Тернополян просять долучитися до благодійної акції «Кожному потрібна казка»

Реєстацію на ЗНО у 2015 році будуть проводити централізовано – у школах. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

- Визначать людину, яка відповідатиме за реєстрацію. Це - або класний керівник, або заступник директора, або вчитель інформатики. Залежно, кого дирекція призначить. Формують комплект документів усіх абітурієнтів додається до комплекту документів їхній список і такою бандероллю передають до Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Відповідь на документи теж надійде у школу з усіма сертифікатами майбутніх абітурієнтів. Під час реєстрації потрібно вказати рівні тестів з української мови і літератури та математики.

Припадає реєстрація на ЗНО якраз на зимові канікули.

- Зимові канікули - тривалі. У різних регіонах, в різних районних центрах вони по-різному починаються і закінчуються. У Тернополі з 6 грудня діти вже йдуть на канікули. Важливо буде мати контакт з ними, мати з ними зв’язок телефонний, візуальний, щоб цю процедуру виконати вчасно, якісно і без помилок, – каже Юрій Шайнюк.

Довідково. Значно довше, ніж у попередні роки, можна буде вносити зміни вже після закінчення реєстрації. Із 20 лютого до 1 квітня абітурієнти зможуть змінити свої особисті дані чи навіть перелік дисциплін на ЗНО.