Регулярна російська армія відходить на дальні рубежі – Держприкордонслужба України

загруженноеАктивізація радіорозвідки РФ пов’язана з відходом регулярної армії. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив речник Держприкордонслужби Олег Слободян.

“Це пов’язано з тим, що останнім часом спостерігається передислокацію російських військ, підрозділи регулярної армії відходять на дальні рубежі. На передовій залишаються російські козаки, місцеві громадяни України і російські найманці. Ми так думаємо, що з цим пов’язана активна радіолокаційна розвідка. Основні підрозділи відходять, але відстежують ситуацію завдяки радіолокаційної розвідки”, – заявив Слободян.

За його словами, сили АТО не можуть протидіяти автомобілям, які ведуть розвідку з території РФ. "Є методи відповідної протидії на рівні відповідних підрозділів. Тих підрозділів, які покликані протидіяти таким методам ведення розвідки. Ті, які діють на території України, особливо в районі Маріуполя, то звичайно, розвідці на таких ділянках намагаємося в рамках існуючих сил і підрозділів", - зазначив спікер Держприкордонслужби.

Нагадаємо, раніше спікер РНБО Андрій Лисенко повідомляв, що в районі Маріуполя був зафіксований російський безпілотник.