Серед українських прикордонників СБУ виявила бойовика “ДНР” (Фото)

У рамках відкритого кримінального провадження українські правоохоронці оголосили зариманому підозру про участь у терористичній організації “ДНР” – незаконному збройному формуванні “Оплот”.

Як повідомляє Держприкордонслужба України, прикордонника, який раніше воював за самопроголошену “ДНР”, у рядах Харківського прикордонного загону викрили співробітники внутрішньої безпеки Держприкордонслужби разом із контррозвідкою СБУ.

Виявилось, що затриманий з осені 2014 року пішов відстоювати “рускій мір” на стороні проросійських бойовиків “ДНР” у батальйоні “Оплот”. Коли ж “Оплот” на початку 2015 року російські командири направили на передову, затриманий утік до Харкова, щоб не загинути на фронті.

З Харкова цього громадянина України і мобілізували до лав Держприкордонслужби. Своє перебування в лавах російських окупантів він приховував.

Читайте також: Банда “Оплот”: що являє собою особиста гвардія “глави ДНР” Захарченка (Фото)

Прикордонником, затриманим за підозрою в участі в терористичній організації “ДНР” , зараз займаються українські правоохоронці.

“Факт внесено до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 258-3 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само матеріальне, організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації). Військовослужбовцю вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Тривають слідчі дії”, – йдеться в повідомленні Держприкордонслужби України.