
15 січня Збройні сили України на Донбасі знову зазнали санітарних втрат – бойовики під час обстрілу зі стрілецької зброї поранили українського військового біля селища Трудівське на Донецькому фронті.
Про це повідомляє штаб ООС у Фейсбук.
Яу ідеться в повідомленні, загалом за минулу добу російські окупанти 5 разів відкривали вогонь, обстрілюючи позиції ЗСУ з гранатометів, кулеметів і стрілецької зброї на обох фронтах Донбасу.
При цьому на Донецькому фронті біля Трудівського одна з черг, випущених бойовиками зі стрілецької зброї, поранила бійця ЗСУ.
“Внаслідок пострілів один український захисник отримав вогнепальне поранення”, – повідомив штаб ООС, додавши, що на прицільні ворожі обстріли українські захисники Донбасу відкривали вогонь у відповідь.
Читайте також: Окупанти Донбасу поранили бійця ЗСУ – українські військові відкрили вогонь у відповідь (Відео)
Бійці ЗСУ вже другу добу поспіль зазнають бойових санітарних втрат на Донбасі. Як інформувала раніше ІА “7 Днів-Україна”, штаб ООС повідомляв, що 14 січня один український військовий отримав легке осколкове поранення внаслідок обстрілу, який рсоійські окупанти вчинили з гранатометів біля Гнутового на Донецькому фронті.
Читайте також: Росія почала новий етап тиску на Україну – військовий експерт про загострення на Донбасі