Речник УПЦ МП звернувся до росіян: в Україні немає боротьби проти росіян та російськомовних

imagesКерівник прес-служби Української православної церкви Московського патріархату протоієрей Георгій Коваленко закликав росіян не вживати по відношенню до українців такі слова як “бандерівці”, “фашисти”, “нацисти”.

Про це він написав на свой сторінці в Facebook.

“Шановні росіяни, якщо у вас залишилася хоч крапля любові до нас, українців, перестаньте навіть у приватних розмовах називати нас “фашистами”, “бандерівцями”, “нацистами” та “націоналістами”! Ці слова вбивають!”, – написав він.

“Знаєте, що мене найбільше вразило, коли я дивився зі сцени Майдану на площу, на якій стояли люди і труни? Це те, що на розі Інститутської… та Хрещатика, там де були найкривавіші сутички, в усю висоту будинку “красується” реклама Сбербанку Росії, а в самому будинку розташоване відділення Сбербанку Росії, до абсолютно цілих скляних вітрин якого впритул підходить барикада…”, – написав священник.

Представник УПЦ МП зазначив, що українці не борються против росіян і російськомовних.

“У нас немає боротьби проти росіян, російськомовних чи канонічної Церкви, як пишуть багато ЗМІ у вас. При цьому я не хочу обговорювати ваші ЗМІ”, – написав протоієрей.

“Я просто всіх вас прошу: якщо ми з вами члени однієї Православної Церкви, якщо ви вважаєте Київ “матір’ю міст руських”, не розпалюйте, а просто помоліться за нас і прислухайтеся до нас!”, – закликав Коваленко.