Ребров відмовився тренувати київське “Динамо”

Сергій Ребров

Футбольний клуб запросив Сергія Реброва очолити тренерський штаб, однак Ребров відмовився.

Про це повідомляє сайт “Динамо” (Київ).

“46-річний наставник угорського “Ференцвароша”, отримавши днями пропозицію від українського клубу, в результаті відповів відмовою”, – сказано на сайті ФК “Динамо”.

Як ідеться в повідомленні, після відмови Реброва київський клуб буде шукати на посаду головного тренера інші кандидатури і, не виключено, тренера-іноземця.

Зокрема, ФК заявили, що попри чутки кандидатура наставника луганської "Зорі" Віктора Скрипника поки не є пріоритетною для "Динамо". Наразі у полі зору керівництва клубу – головний тренер полтавської "Ворскли" Юрій Максимов.

Також в "Динамо" розглядають варіант із запрошенням іноземного фахівця, ім'я його не називають, але відзначають, що воно прекрасно відоме українському вболівальнику.

Нагадаємо, 20 липня весь тренерський штаб київського "Динамо" пішов у відставку. У команді подякували Михайличенкові і його асистентам Вадиму Євтушенку, Сергію Федорову та Михайлу Михайлову, але відзначили, що поточний рівень гри команди не може задовольнити керівництво клубу і численну армію динамівських уболівальників.