Реальних результатів від зустрічі у Мінську в АП чекають за тиждень

Чалий Валерій на фоні напису АПВ Адміністрації Президента України очікують результатів від зустрічі у Мінську упродовж тижня. Про це на брифінгу заявив заступник глави АП Валерій Чалий.

“Вони вже повинні десь після тижня дати перші результати. Особливо ми очікуємо ці результати швидше щодо наших людей, наших заручників і полонених”, – розповів Чалий.

Він також уточнив, що переговори тристоронньої контактної групи мають початись сьогодні у Мінську о 16 годині за київським часом. Раніше джерела з посиланням на МЗС Білорусі повідомляли про 14 годину.

Раніше лідери України, Росії, Німеччини та Франції домовилися про проведення зустрічі контактної групи в Мінську 24 і 26 грудня. Крім того, МЗС Білорусі підтвердив проведення 24 грудня зустрічі контактної групи щодо України. Раніше в Мінськ вирушили також представники “ЛНР”, які заявили про намір включити до порядку мінської зустрічі питання про особливий статус Донбасу та амністії.

За словами представника ОБСЄ Хайді Тальявіні, на зустрічі в Мінську обговорять припинення вогню, відведення усіма сторонами важкої техніки, обмін полонених "всіх на всіх", доставку гуманітарних вантажів на підконтрольні бойовикам території.

112.ua