Реакція Сенцова на поведінку президента у Золотому була неонозначною

Колишній бранець Кремля жорстко розкритикував президента на своїй сторінці в мережі Facebook
Колишній бранець Кремля жорстко розкритикував президента на своїй сторінці в мережі Facebook

“Стендап із серії “Я не лох” – саме так ексбранець Кремля назвав поведінку президента Володимира Зеленського у Золотому. Там гарант у зухвалій формі поспілкувався із добровольцями, переконуючи їх скласти зброю.

Про своє враження від розмови Зеленського з бійцем Сенцов написав на власній фейсбук-сторінці.

Переглянув вчорашнє гучне відео стендапу з серії "Я не лох". В результаті: сором за президента і гордість за добровольця, – наголосив він. Колишній політв’язень також уточнив: він не пише про військових, бо "не має на це морального права, оскільки не був на війні".

Хочеться лише сказати їм спасибі, за те, що у нас все ще є своя країна,
– додав Олег Сенцов.

Що відомо про скандал із Зеленським у Золотому?

За словами українського президента, про добровольців йому розповіли місцеві жителі – нібито "група озброєних людей оселилася на околиці у приватному будинку", чим неабияк перелякала людей. У Командуванні Об’єднаних сил, своєю чергою, заявили, що ці люди не мають жодного стосунку ані до ЗСУ У Золотому Зеленський спілкувався не з військовими, а з порушниками закону, – заява штабу ОС , ані до силових відомств, тому не мають права перебувати та діяти у районі проведення ООС.

Сама ж розмова між президентом і добровольцями вийшла дуже емоційною. Під час однієї зі словесних перепалок Зеленський прибув у Золоте і зустрівся з бійцями: відео словесної перепалки гарант відмовився вислухати бійця, який розповідав йому про акції "Ні капітуляції", що відбуваються по Україні, та зверхньо додав: "Я президент, мені 42 роки, я не лох якийсь. Кажу тобі – зброю приберіть".

Під час іншої – Зеленський заявив, що йому "пофіг, з ким буде перемир'я Мені пофіг, з ким буде перемир'я, – Зеленський у Золотому посперечався з бійцями ".

Основною темою спілкування гаранта з добровольцями було розведення військ, що має відбутися у Золотому. Зеленський переконує, що він і місцеві жителі є готовими до цього, натомість добровольці виступають проти.