Разумков сказав про “червоні лінії” в новому законі про особливий статус Донбасу (Відео)

Дмитро Разумков Фото - www.globallookpress.com
Дмитро Разумков Фото – www.globallookpress.com

Що саме буде написано в новому українському законопроєкті про особливий статус Донбасу, залежатиме від результатів зустрічі глав-держав членів “нормандського формату”.

Про це заявив в інтерв’ю Фактам тижня ICTV голова Верховної ради України.

Дмитро Разумков нагадав, що термін дії чинного закону завершується в кінці цього року і Верховній раді треба буде готувати і приймати новий відповідний законопроєкт. Поки що офіційно над ним не працюють, чекаючи результатів зустрічі очільників України, Німеччини, Франції та Росії.

"Я думаю, що дуже багато буде залежати від "нормандських" перемовин і вже після цього будемо рухатись", - сказав глава українського парламенту.

Що саме може бути в тексті законопроєкту, Дмитро Разумков не сказав, та підкреслив, що в законопроєкті точно будуть "червоні лінії", які Україна у питанні врегулювання ситуації на Донбасі не перетне.

"Червона лінія для будь-якої держави - це територіальна цілісніть і захист прав громадян", - сказав спікер Верховної ради України.

Говорив Дмитро Разумков і про інші законопроєкти, які зараз на порядку денному, і про "скажений зелений прінтер" ВР і про те, що має намір покинути посаду голови партії "Слуга народу", а також про авто на якому їздить, та чимало іншого.

Повна версія інтерв'ю Дмитра Разумкова - у відео Фактів тижня ICTV