Разумков підписав закон про ринок землі

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (№ 2178-10).

Про це йдеться у картці закону на сайті парламенту.
Зазначається, що сьогодні, 13 квітня, закон повернуто з підписом голови ВР і направлено на підпис президенту.
Зазначимо, 31 березня Верховна Рада ухвалила закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення” (№ 2178-10).
Документ підтримали 259 народних депутатів. Закон про запуск ринку землі необхідно було ухвалити для отримання Україною кредиту від Міжнародного валютного фонду. За словами президента Володимира Зеленського, влада домовилась з керівництвом МВФ, що після ухвалення парламентом законів про банківське регулювання і про запуск ринку землі Україна впродовж близько 15 днів отримає від фонду перший транш – 1,75-2 млрд доларів. Сьогодні, 13 квітня, Верховна Рада відкрила шлях до підписання закону про ринок землі головою парламенту і передачі документа на підпис президенту, відхиливши 13 проєктів постанов, якими пропонувалося скасування рішення про ухвалення даного закону.