Разом із кримінальними справами – Україна забрала з окупованих “ДНР” територій частину ув’язнених (Фото)

ф912 листопада з окупованих “ЛНР” територій Україна забрала 42 ув’язнених, які потрапили за ґрати за рішеннями судів іменем України ще до окупації Донбасу.

Сьогодні, повідомила у Фейсбук Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова, з тюрем, що опинились на окупованій території Донеччини, бойовики віддали 13 в’язнів. Їх передали разом із документами – кримінальними справами, за якими їх засудили.

Усі передані українській стороні в’язні виявили бажання відбувати покарання в Україні і залишок терміну проведуть у в’язницях на підконтрольній Україні території.

Читайте також: За ґратами в Україні краще: тисяча засуджених з окупованого Донбасу просить їх забрати (Фото)

Як повідомляла Уповноважена з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко, близько тисячі в’язнів на окупованому Донбасі подали прохання українській стороні, щоб їх забрали з окупованого Донбасу.

Людмила Денісова сьогодні наголосила, що Україна готова забрати їх усіх, аби тільки російські окупанти їх віддали.

“Ще раз наголошую на тому, що ми готові забрати усіх інших ув’язнених, які хочуть продовжувати відбувати покарання на підконтрольній Уряду України території”, – написала Денісова.

Як сьогодні забирали у бойовиків “ДНР” 13 українських засуджених, Уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова проілюструвала фото. Як видно на знімках, серед переданих в’язнів є й принаймні одна жінка.

ф1ф2ф3ф4ф5ф6ф7ф8ф9