Раптова смерть Катерини Гандзюк: активісти по всій Україні вийшли на вуличні акції (Відео)

ф1Активісти багатьох міст України ввечері 4 листопада вийшли на вуличні акції з єдиною вимогою – знайти замовника вбивства Катерини Гандзюк.

Херсонська активістка Катерина Гандзюк, облита кислотою 31 серпня біля свого дому, 4 листопада раптово померла у лікарні – обірвіався тромб.

У справі затримано 5 підозрюваних, в тому числі організатор, та хто замовник нападу, вони не кажуть.

Поліція перекваліфікувала провадження зі статті ККУ “замах на вбивство” на провадженян за статтями умисне вбивство, скоєне групою осіб за попередньою змовою на замовлення.

На смерть Катерини Гандзюк зреагував і Президент України, заявивши, що правоохоронці та все українське суспільство має консолідувати зучсилля, щоб знайти замовника вбиства Катерини.

Посол США в Україні від імені США висловила вимогу знайти і покарати замовників убивства української активістки.

“Посол Йованович: від імені уряду США й американського народу висловлюю свої найглибші співчуття родині й друзям Катерини Гандзюк. Ми вкотре закликаємо українську владу притягнути злочинців до відповідальності, включно з замовниками”, – йдеться в повідомленні американського посольства у Twitter.

Читайте також: Облита кислотою Катерина Гандзюк зробила звернення з лікарняного ліжка (Відео)

Активісти, які вийшли на мовчазні акції протесту, наголошують, що Катерина Гандзюк – не єдина, кого вбили: в Україні скоєно напади на чотири десятки активістів і замовники так і не знайдені.

Про те,у сюжеті ТСН.