Трамп: “США припиняють фінансування ВООЗ” (Відео)

ф1Всесвітня організація охорони здоров’я не впоралась зі своїм завданням попередити світ про небезпеку поширення коронавірусу, тому США наразі припиняють фінансувати цю міжнародну організацію.

Про це заявив Президент Сполучених штатів Дональд Трамп, повідомляє Білий дім.

Трамп заявив, що через помилки ВООЗ в оцінці загрози від Covid-19 країни світу не змогли вчасно закрити свої кордони і цим сприяли поширенню вірусу з Китаю.

“Реальність така, що ВООЗ не змогла вчасно отримати прозору інформацію, обробити та поділитися нею в належний спосіб. Інші країни та регіони, які слідували рекомендаціям ВООЗ і тримали свої кордони відкритими для Китаю, прискорили пандемію у всьому світі”, – сказав глава Білого дому.

Читайте також: Глава ВООЗ зробив заяву через пандемію коронавірусу: «Мільйони можуть померти»

За повідомленням Трампа, США припиняють фінансувати ВООЗ до моменту з’ясування всіх обставин таких дій Всесвітньої організації охорони здоров’я і виявлення причин “приховування поширення коронавірусу та помилки  у реагуванні на нього”.

Читайте також: ВООЗ закликала країни не поспішати скасувувати карантин

Більше про ситуацію з захворюваністю на коронавірус у США та заяви Трампа про прагнення зняти карантин в країні до 1 травня – у сюжеті Факти ICTV