“Ракета пройшла крізь Женю”, – бійці ЗСУ про влучання бойовиків з ПТРК у їх вантажівку на Донбасі 8 березня (Відео)

Вантажівка ЗСУ, після влучання ворожої ракети 8 березня
Вантажівка ЗСУ, після влучання ворожої ракети 8 березня

У військову вантажівку 57-ї бригади ЗСУ на передовій Донбасу під Водяним на Донецькому фронті 8 березня влучили дві ворожі протитанкові керовані ракети, внаслідок чого один боєць – Євген Черних – загинув на місці, а троє отримали поранення.

Про це розповіли 5 каналу поранені внаслідок цього ворожого обстрілу українські військові, які зараз проходять лікування у військовому госпіталі.

“Ми їхали проти сонця, сонце світило нам в очі, і ми не побачили ракету, що йшла прямо на нас”, – сказав про обставини ворожого обстрілу боєць Сергій, який був за кермом КамАЗа.

Читайте також: Опубліковані кадри КамАЗа ЗСУ, в який влучили бойовики 8 березня: ракета знесла пів машини (Фото)

У вантажівці, крім нього, було ще троє бійців бригади ЗСУ. Перша ракета влучила в українського військового Євгена Черних, який сидів посередині.

"Ракета пройшла крізь Женю, він відразу загинув", - кажуть поранені бійці.

Друга керована ракета російських окупантів також влучила в кабіну КамАЗа.

"Ми вискакували з машини на ходу, коли вона ще котилась. Відразу перев'язали ногу пораненого побратима, в якого була сильна кровотеча", - кажуть українські бійці.

Двоє поранених військових внаслідок ворожого обстрілу вантажівки 57-ї бригади зараз лікуються у військовому госпіталі Дніпра.

Більше подробиць про ворожий обстріл, в якому вижили українські військові після двох влучань протитанкових ракет у їх вантажівку, - у сюжеті 5 каналу