Районна лікарня має належати громадам, що її будували, — Іван Чайківський

Долю лікарні колишнього Тернопільського району хочуть вирішувати всі. Але за політичними та майновими питаннями забувають тих, хто безпосередньо має стосунок до лікувального закладу – його лікарів та медперсонал.

Дослухатися в першу чергу до їхньої думки вирішив народний депутат Іван Чайківський, якого запросили на зустріч з колективом районної лікарні.

Свою позицію щодо долі закладу він оприлюднив на своїй сторінці у фейсбуці.

«І юридично, і фактично, і майном, і обладнанням лікарі хочуть продовжувати надавати послуги мешканцям шести громад, які колись входили в Тернопільський район та разом доклалися до будівництва і розвитку цієї лікарні», – зазначив нардеп.

Тепер спільним завданням всіх сторін Іван Чайківський вважає в межах чинного законодавства, прийнятих рішень зареєструвати майно за шістьма громадами, які є формальними та фактичними правонаступниками колишнього району, щоб:

– не припиняти надавати медичні послуги людям;

– оформити тендери на отримання послуг;

– дбати про розвиток та якість послуг лікарні.

«Впевнений, що всі надумані причини, судові позови та перешкоди в повноцінному функціонуванні лікарні буде подолано і здоровим глуздом і правовими рішеннями», – переконаний народний депутат.

На даний час через безпідставні судові позови лікарня не має змоги вести повноцінну діяльність, що може позначитися на обслуговуванні пацієнтів.