“Подарунки” впали прямо в окопи бойовиків: патріоти привітали окупований Донбас із Днем захисника України (Фото, Відео)

Усі фото – ФБ Влад Іванов

Російським окупантам українські патріоти скинули листівки з нагадуванням, що Донбас – це Україна, а українцям на окупований Донбас відправили величезний прапор України.

До Дня захисника України волонтери і українські військові провели спеціальну операцію – за допомогою повітряних куль запустили на окуповані “ДНР” і “ЛНР” території величезний прапор України та листівки. Про це повідомив у Фейсбук, виклавши фото і відео, український волонтер Влад Іванов (Борода).

За його повідомленням, у День захисника України 14 жовтня привітання небом на окуповані “ДНР” території українські патріоти відправляли з Мар’їнки. Вітер надіслане доправив точно за адресою.

"Прапор бачили в кількох районах Донецька. Листівки випали прямо на позиції ворога", - написав Влад Іванов.

Український волонтер повідомив, що наступного дня - 15 жовтня - таке ж привітання з Днем захисника України отримали й на окупованій "ЛНР" території.

"Відправили вісточку на тимчасово окуповану територію з Трьохізбенки. Луганськ - це Україна!" - написав Влад Іванов.

Зазначимо, що такі акції у підтримку українців на окупованому Донбасі і нагадуванням бойовикам, що вони - окупанти, українські патріоти проводять регулярно: у День Конституції України, День Незалежності, у День Збройних сил України та в інші великі свята України.

Сьогодні в День захисника на Донецьк відправили прапор, та листівки. Прапор бачили в кількох районах Донецька. Листівки...

Gepostet von Влад Иванов am Mittwoch, 14. Oktober 2020

Сьогодні відправили вісточку на тимчасово окуповану територію з Трьохізбєнки. Луганськ- це Україна! Завдяки всім вам ми працюєм! Дякую! Бажаєте допомогти? 4149 4996 4966 8777 приват банк. Навроцький

Gepostet von Влад Иванов am Donnerstag, 15. Oktober 2020